Sklep AstroMedia

Modely Ugear


Modely Ugears jsou pečlivě vyrobené dřevěné stavebnice pro vlastní montáž. Propracovaný design, pečlivé zpracování a srozumitelný návod jsou zárukou snadné montáže a plynulého provozu.

Z široké škály produktů jsme vybrali naučné modely. Ilustrují práci oblíbených mechanismů, které se nacházejí v zařízeních a které znáte z běžného života. Jejich montáž vás naučí je ovládat a pracovat s nimi. Jedná se o praktické modely, které mohou sloužit i jako nádherné dekorace.

UGEARS – mechanické modely

Hexapod –  DIY model Ugears Hexapod – DIY model Ugears
Cena: 1 160,67 Kč
ks
zobrazit více

Dřevěné 3D stavebnice

Sady Ugears se skládají z pečlivě vyřezaných dílů z překližky, které lze složit do prostorového modelu. Díky přesnému laserovému vyřezávání do sebe prvky dokonale zapadají a montáž probíhá bez použití lepidla. Od klasických stavebnic se liší tím, že se nejedná o statické dekorace a všechny modely se pohybují pomocí mechanismu.

Montážní hračky

Modely Ugears jsou vyrobeny z přírodního netoxického dřeva, avšak ne všechny sady jsou klasifikovány jako hračky. Informace o doporučeném věku mladého inženýra spolu se symbolem CE najdete u vybraných modelů.
Některé modely jsou vzhledem ke své složité montáži určeny pro osoby starší 14 let. Nejsou klasifikovány jako hračky, proto by se s nimi mělo zacházet jako se stavebnicemi pro dospělé.

Vybráno pro vás
Mini Bugy – DIY mechanický model Ugears
Mini Bugy – DIY mechanický model Ugears

278,76 Kč

ks
Bouřkový drak – DIY pohyblivá figurka Ugears
Bouřkový drak – DIY pohyblivá figurka Ugears

1 262,04 Kč

ks
Stolní hodiny Steampunk – DIY model Ugears
Stolní hodiny Steampunk – DIY model Ugears

278,76 Kč

ks
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl